Britney: Rozhazuje moje peníze!!

17. června 2006 v 17:18 | Májinka
Los Angeles- Pohodlného života na úkor své manželky se jen tak snadno nechce vzdát osmadvacetiletý nezaměstnaný tanečník Kevin Federline. Zatímco zpěvačka Britney Spears (24) spěšně připravuje ve spolupráci s právníky rozvod, snaží se všemi způsoby si nadále zajistit na její úkor nevysychající zdroj příjmů. Inspiraci našel u Eminema, při jehož koncertech ještě předtím, než působil v taneční skupině doprovázející Justina Timberlakea, dělal na jevišti křoví. Po vzoru slavného rappera, který nedávno natočil autobiografický snímek 8 Miles, se Federline rozhodl realizovat podobný projekt a oblažit veřejnost svým filmovým životopisem.

Kevine, neutrácej!

Zvlášť podrobně se v něm chce věnovat právě soužití s Britney. "Nejde mu o nic jiného, než na veřejnosti prát naše špinavé prádlo a dále se zviditelňovat na můj úkor," odsoudila zpěvačka jeho záměr v rozhovoru pro deník The Sun. Chce prý na ní dál parazitovat. Ostatně, ani v současnosti nedělá nic jiného. "Dává si vystavovat jednu kreditní kartu za druhou a rozhazuje Britneyiny peníze plnými hrstmi, aby si mohl i po rozvodu žít v pohodlí," naznačují informované zdroje z okolí páru a zdůrazňují, že Kevin v tomto směru projevuje velkou dávku protřelosti.

Britney, nemusíš se bát!

Dokud totiž bude jejich manželství fungovat alespoň na papíře, je Britney povinna podle kalifornských zákonů uhradit polovinu dluhů, které nadělá svými překotnými nákupy luxusního zboží. Z výhrůžek, že ji začne vláčet blátem před filmovou kamerou, však podle expertů Britney nemusí mít strach. "Všechny jeho dosavadní pokusy o hvězdnou kariéru ztroskotaly, a nejinak tomu bude i v tomto případě," soudí Kevin, který se už pokoušel prorazit jako sólový zpěvák, televizní seriálový herec i moderátor, je totiž přímo čítankovým příkladem pravdivosti pořekadla Devatero řemesel, desátá bída.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jasně, je to tu super!! 57% (252)
Normal.. 21.3% (94)
Je to tu hrozný!! 21.7% (96)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama