Kolekce plavek3

17. června 2006 v 19:25 | Májinka
Zajímavé sukýnky - pokud si budete chtít zajít do občerstvení, projít se kousek do města nebo zajít na zmrzlinu můžete si přes plavky obléknout sukýnku a hned se budete cítit lépe a více oblečená. Bude více příjemné posedět s přáteli u stolu s pohárem nebo sklenkou vína.

Plavky vcelku nabízí různé varianty, střihy a zajímavé detaily. Mohou rafinovaně a šikovně zakrýt případné nedostatky a sluší každé z nás.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mmmmmmmmmm mmmmmmmmmm | 16. srpna 2009 v 21:13 | Reagovat

Tady ti něco posílám. Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama