Rozhovor s Izzym

23. července 2006 v 10:44 | Májinka
Jak podle tebe vypadá perfektní rande?
Nejhezčí je vždycky to, které je spontánní. Ale je jasný, že naplánovaný romantický schůzky jsou taky cool. Jednou jsem si dal rande s holkou na pláži při východu slunce, to byla nádhera!
Který typ holek se ti líbí nejvíc?
Líbí se mi všechny holky! Nemám žádnej vyhraněnej typ, je mi jedno, jestli je to blondýnka nebo brunetka. Je pro mě ale důležitý, jak holka voní. Zbožňuju, když kolem mě prochází a já ucítím krásnou vůni, která mi říká: jsem tady!
Máš oblíbenou vůni, které neodoláš?
Ne, ani nevím, jak se všechny ty voňavky jmenují! Na tom nezáleží.
Prozradíš nám, jak balíš holky?
Nejsem žádnej balič! I když an to nevypadám, patřím spíš ke klukům, kteří jsou stydliví a potřebují trochu popostrčit. Ale někdy mě holka zaujme natolik, že ji oslovím sám.
A čím si zaslouží tu čest?
Musí mít svůj styl - být něčím zvláštní, výjímečná. Líbí se mi holky které mají odvahu být nápadné. Nemyslím tím ale hluboký výstřih nebo krátkou minisukni. Musí to být daleko rafinovanější!
Co je pro tebe tedy sexy?
Sebevědomí. Holky, který si věří!
Kdy ses poprvé zamiloval?
V patnácti. Znali jsme se už delší dobu, ale ze začátku to bylo jen kamarádství. Ten vztah se ale postupně měnil a najednou jsem věděl, že ji z celýho srdce miluju...
A jak to mezi vámi dopadlo?
Chodili jsme spolu tři roky. Pak jsme se rozešli. Byla to moje chyba, protože jsem se víc než jí věnoval naší skupině a neměl jsem na nic jiného čas...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama