Listopad 2006

Můj pejsek :-*

29. listopadu 2006 v 15:54 | Májinka
Tag tady je fotka mýho pejska..Je to pražský krysařík, jmenuje se Cindyna a je jí 11 let...Já jí řikám pokažýd jinak - Fífo, Šíšo, Šišinko..Vona už je zvyklá, tag na většinu z toho slyší..No neni úžasná?

Good tipy na vlasy 3

29. listopadu 2006 v 15:43 | Májinka |  Vlasy

20 triků pro báječné účesy

Můžete utratit spoustu peněz za perfektní sestřih u kadeřníka, ale nebude vám to k ničemu, když pak doma nedokážete dodat vlasům správný objem. Proto tu je několik různých tipů jak si poradit. S trochou zručnosti zvládnete i velmi jemné vlasy.
1. Speciální tužidla
S jejich pomocí získají vlasy nadýchaný objem. Některé dokáží zpevnit vlasy na celých 24 hodin a nemusíte mít obavy, že by vlasy byly slepené, naopak účes je pružný a vypadá velmi přirozeně.
2. Speciální šampóny
I šampóny se podílí na tom, jak bude účes vypadat. Pro jemné vlasy existují speciální přípravky a balzámy, které jim dodávají větší objem.
3. Střídejte pěšinku
Když si budete česat pěšinku stále na stejné straně, vlasy si zvyknou a kolem pěšinky budou brzy zplihlé. Učešte si pěšinku jednou vlevo, podruhé zas vpravo a vlasy kolem ní budou pěkně pozvednuté.
4. Správné vysoušení
Rozhodně na vlasy, ze kterých ještě stéká voda, nenanášejte stylingové přípravky. Nejdříve je trochu prosušte v předklonu a teprve pak na ně naneste pěnové tužidlo. Potom vlasy sušte přes velký kulatý kartáč fénem a dbejte na to, abyste dobře vysušily i konečky vlasů. Zůstanou-li vlhké, brzy zplihnou nebo se otočí na jinou stranu, než jste původně chtěli.
5. Nepřehánějte to s kondicionérem
Kondicionér dělá vlasům dobře, ale pokud chcete nadýchaný a vzdušný účes, naneste ho asi centimetr nebo dva nad kořínky vlasů. Profesionální kadeřnice doporučují nanášet kondicionér i balzám jen na délku vlasů, ne na pokožku hlavy.
6. Lakujte ke kořínkům
Pozvedněte vlasy přesně tam, kde to nejvíc potřebujete. Jak? Přehoďte vlasy přes hlavu a spodní vrstvu postříkejte zlehka lakem na vlasy. Nebo jinak - použijte lak se speciálním aplikátorem (zúžená hubička) a nastříkejte ho přímo ke kořínkům vlasů, které nesmějí zplihnout.
7. Jemné vlasy - lehký styling
Jemné vlasy nesmíte zatěžovat spoustou pěny, gelu, vosku nebo laku. Používejte zásadně jen přípravky pro jemné vlasy a pokud možno pouze nezbytné množství. Jinak vlasy ztěžknou a budete je muset umýt a začít znovu od začátku.
8. Každodenní mytí
Nevěřte tomu, že časté mytí vysušuje vlasy. Pravda je, že jemné vlasy vypadají dobře jen po umytí šetrným šampónem. Ale i na ostatní vlasy je vhodné používat šampóny určené pro každodenní mytí.
9. Masky pro jemné vlasy
Nepoužívejte obyčejné vlasové masky na jemné vlasy. Vyzkoušejte přípravky, které obsahují mořské řasy, protože právě ty dělají jemným vlasům dobře.
10. Osvěžení účesu
Stejně jako pleť i vlasy potřebují občas v horkých dnech vzpruhu. Proto je během dne postříkejte mlhou, vetřete do nich trochu tužící pěny, pomačkejte a nechte volně uschnout. Jestliže nechcete utrácet za mlhu peníze, můžete si ji klidně udělat sama: do prázdné lahvičky s mechanickým rozprašovačem nalijte jakoukoliv minerální vodu.
11. Barevné pramínky
Blonďaté pramínky rozzáří účes, dodají mu krásné odlesky a plastický vzhled. Kromě toho se zároveň zvětší i celkový objem účesu. Každé odbarvení i barvení totiž dodá jednotlivým vlasům více objemu. Jemným vlasům svědčí i tónování. Jediné, na co musíte myslet je, že vlasy musí vypadat zdravě, nesmějí ztratit lesk a pružnost. To vše jim zajistí vlasové kúry a balzámy pro jemné vlasy.
12. Před spaním
Máte-li dlouhé vlasy a chcete je mít přes den krásné, tak je večer vyčešte vzhůru a stáhněte do ohonu. Ráno budete mít bohatou zvlněnou hřívu.
13. Používejte difuzér
Jemné kudrnaté vlasy mírně natužte a vysušte je difuzérem. Získáte pružné, lehké a pohyblivé kučery.
14. Sušení přes hlavu
Poddajné vlnité vlasy, jak dlouhé, tak i kratší, získají při tomto způsobu objem a budou vypadat velmi přirozeně. Vlasy natužte, přehoďte je přes hlavu, zvedejte prsty a fénujte. Pak stačí pohodit hlavou zpět a účes jen upravit rukama.
15. Ochlaďte si vlasy
Pokud jste zvyklá upravovat si vlasy fénem a kartáčem, neodstraňujte kartáč, dokud jsou vlasy ještě horké. Přepněte fén na studený vzduch a pramen vychlaďte. Účes vám tak bude lépe držet.
16. Natáčky
Zaručený způsob, jak dodat dlouhým vlasům fantastický objem a účesu trvanlivost. Použijte hodně velké natáčky na suchý zip, nemusíte mít obavu, že budou vlasy vlnité. Prameny stačí natužit, natočit a vyfénovat. Nakonec můžete vlasy ještě vyfoukat přes velký kulatý kartáč.
17. Na střihu hodně záleží
Kvalitní sestřih potřebujete. Kadeřníci jemné vlasy většinou příliš nesestříhávají, protože slabé vlasy tak ztrácejí na objemu. Zato konečky a kontury potřebují zkušenou ruku. S opravdu kvalitním střihem si pak s účesem lehce poradíte, když si vlasy budete upravovat doma sama.
18. Který účes zvolit
Pro jemné vlasy se superkrátké účesy příliš nehodí, mnohem lépe budete vypadat v různých podobách mikáda.
19. Trik pro krátké vlasy
Pokud ráda nosíte krátké vlasy, můžete jim dodat objem tím, že prameny zvednete vzhůru, sepnete klipsou a vyfénujete.
20. Velký objem jinak
Prosušené prameny vlasů zvedejte vzhůru, ke kořínkům nastříkejte tužidlo a pramen vyfénujte.

Účes podle tvaru obličeje!

29. listopadu 2006 v 15:42 | Májinka |  Vlasy

Vyber si ten nejlepší pro tebe!

Možná se ti už někdy stejně jako mně stalo, že jsi si v časopisu vybrala super účes, nebo jsi se inspirovala svou oblíbenou hvězdou a myslela jsi, že když sluší nějaký účes jí, budeš v něm vypadat skvěle i ty. To samé se stalo mně a na konci jsem byla pěkně zklamaná. Hlavní je, poradit se s profesionální kadeřnicí a myslet na to, jaký máš tvar obličeje, kvalitu a typ vlasů. Podle toho pak můžeš vybírat. Pokud nosíš brýle, máme pro tebe také pár skvělých tipů! Jaké ti nejlépe sednou? :-)

TYPY OBLIČEJE

Oválný obličej

= lícní kosti se zužují do úzké brady a úzkého čela. Pokud máš oválný obličej, buď šťastná! Považuje se za dokonalý tvar, kterému sluší téměř jakýkoliv účes! :-)
Nosíš brýle?
Oválný tvar obličeje je jako výhra v loterii také při výběru brýlí. Sluší ti skoro všechny typy brýlí, tak se nebraň novinkám!

Kulatý obličej

= široké čelo v oblasti vlasové linie, vyplněné tváře pod lícními kostmi, často krátký a silnější krk. Potřebuješ navodit dojem štíhlosti, proto si nikdy nevybírej kudrny, ale spíše hladší účes! Pozor - bez pěšinky uprostřed! Hlavně nezkoušej krátkou hustou ofinu. Pokud ofinu chceš, měla by být sestříhaná a delší, nebo vyčesaná z čela. Aby vypadal tvůj obličej užší, měj vlasy po stranách uhlazené, nebo zvol celkový sestřih nakrátko. Vybírej si účesy, které se sčesávají dopředu a obličej rámují tak, že díky tomu vypadá štíhlejší.
Nosíš brýle?
Zeštíhli kulatý tvar obličeje brýlemi s výraznější horní obrubou. Tmavší a černá skla také zužují. Vyhni se hlavně malým oválným a oblým tvarům, které by ti spíše uškodily!

Podlouhlý obličej

= jemné úzké lícní kosti, vysoké čelo a dlouhá zakulacená brada. Tvar obličeje zmírníš kratšími sestříhanými vlasy do vrstev. Vlasy zkus načesat třeba do drdolu s ofinou. Nesedne ti účes bez ofiny z rovných, stejně dlouhých vlasů. Tvoje vlasy by také rozhodně neměly být delší než po bradu. Zvlněné vlasy po stranách obličeje jsou super, protože ho trochu zjemní a rozšíří. Ofina je taky v pohodě - dokáže obličej opticky zkracovat.
Nosíš brýle?
Plastové větší obroučky, které jsou lehce zakulaceny, s podlouhlým obličejem skvěle kontrastují. Inspiruj se třeba u Gwen Stefani, která si je oblíbila!

Srdcový obličej

= široké čelo a lícní kosti s kulatou úzkou bradou. Budeš vypadat skvěle se střapatým účesem a velkým objemem, zkus také ofinu, ta výborně vyváží úzkou bradu a opticky úží široké čelo. Kudrny nebo vlnky ve výšce brady ji opticky rozšíří.
Nosíš brýle?
Výrazné velké brýle nejsou pro tebe to pravé ořechové. Tvému obličeji pomůžou jemné a lehké typy brýlí bez rámečků. Vyřádit se můžeš při výběru barevného tónování skel a vtipných detailů po stranách obrouček brýlí.

Hranatý obličej

= shodná šířka čela s bradou, hranaté lícní kosti často doplňuje ostrý profil. Široké čelo zjemníš delší nadlehčenou ofinou. Vlasy stupňovitým sestřihem navrstvíš - nasměruj je do obličeje, tím opticky vytvoříš dojem oválného tvaru. Když účes ještě trochu zvlníš, zbavíš ho hranatosti a odvedeš pozornost od ostrého profilu. Stejně tak zabere pěšinka na straně!
Nosíš brýle?
Vhodné brýle pro tebe? Ty s lehce zakulacenými obroučkami ve tvaru motýlích křídel. Vyvaruj se temných skel, světlejší zabarvení bude pro tebe mnohem lepší!

Trojúhelníkový obličej

= široké čelo postupně se zužující do špičaté brady. Pro tebe se hodí účes z polodlouhých vlasů, který může být ve výšce brady trochu rozevlátý. Nehodí se vlasy vyčesané do výšky, které ještě více rozšíří čelo.

Obdélníkový obličej

= délka mezi čelem a bradou je podstatně delší než mezi lícními kostmi. Obličej má hranaté rysy. Vyber si účes se zakulaceným tvarem, například sestříhané mikádo. Naopak zapomeň na vlasy vyčesané z čela.

Čtvercový obličej

= hranatý obličej se širokým čelem a čtvercovým tvarem čelistí. Šířka čela a šířka brady je shodná se vzdáleností mezi čelem a bradou. Super je pro tebe účes se zakulaceným tvarem, sestříhanými, vlnitými nebo lehce zkadeřenými vlasy a pěšinkou na straně.

INTERNET

- Na adrese www.ukhairdressers.com/star_gallery najdeš účesů svých oblíbených hvězd!
- 2113 různých účesů najdeš na www.ukhairdressers.com/style

Good tipy na vlasy 2

29. listopadu 2006 v 15:38 | Májinka |  Vlasy

Co vlasům prospívá a co jim škodí

Účes by měl být vizitkou každé ženy. Proto je třeba vlasům věnovat nemalou péči. Ale ani to někdy nestačí. Na jejich vzhledu a kvalitě se totiž projeví i únava, starosti, stres, špatná životospráva. Tyto vlivy mají negativní účinek na celý organismus, a tím i na naši kštici.

Dá se proti nim bojovat osvědčenými prostředky:

  • je potřeba snížit nadměrnou pracovní aktivitu, nalézt čas na odpočinek a relaxaci;
  • nezapomínat na pravidelný pohyb ať již cvičením, plaváním či chůzí;
  • změnit špatné stravovací návyky, těžká masitá jídla nahradit lehce stravitelnými pokrmy, zeleninou a ovocem;
  • nalézt si pro sebe více času, chodit do společnosti, do divadla a věnovat více pozornosti svému vzhledu;
  • dopřávat si i malé radosti pro dobrou náladu, s chutí experimentovat a měnit svůj styl. Po tom všem přichází zlepšení kondice, a to se projeví i na vlasech.

Navštěvujte odborníky

Důležitou práci - módní střih, barvu, udržení kvality vlasů a pravidelné pěstění - obstará za všechny odborník, kadeřník. "Vlasům musíme dopřát péči a vše, co potřebují. V první řadě kvalitní vlasovou kosmetiku. Každá žena má jiný typ, a proto je nutné používat přípravky, které jí nejlépe vyhovují. Současná nabídka je velmi široká a každý si může podle rady odborníků pro sebe vybrat šampony, kondicionéry i balzámy pro vlasy suché, mastné, lámavé, narušené. Na barvené doporučuji aplikovat jedenkrát za čtrnáct dní vlasovou kúru nebo masku, která má působit alespoň deset minut, aby byla dostatečně účinná," říká Ludmila Štinglová ze salónu Maxim, sedminásobná mistryně republiky v účesové tvorbě.
"Vlasová kosmetika, kterou volíme, by měla být vždy stejné značky. Všechny výrobky jsou totiž koncipované tak, aby látky v nich obsažené na sebe navazovaly. Tím umocňují svůj účinek. Velmi důležité jsou spreje obsahující UV filtr. A to nejen vystavujemeli účesy prudkému slunci. Mají šetřicí a ochranný efekt. V našem kadeřnictví používáme přípravky americké a německé. Máme s nimi výborné výsledky," dodává Ludmila Štinglová. Její salón navštěvuje i řada známých osobností: Gabriela Beňačková, Magdalena Dietlová, Chantal Poullainová, Jitka Zelenková, Hana Švejnohová aj.

Co ovlivňuje kvalitu

Za nekvalitní vlasy si někdy můžeme samy. "Stačí časté neprofesionální barvení, doma vytvořená trvalá, používání nevhodných přípravků. To vše způsobuje lámání, třepení konečků, zeslabování vlasu, ztrátu pružnosti a lesku. Ale ani přílišná nervozita, nevyvážená strava, špatná životospráva či snaha o hubnutí vlasům neprospívají. Strukturu vlasu hodně poškozuje současně vytvořená trvalá s barvením. To v žádném případě nedoporučuji. Trestem pro vlasy jsou takzvané dredy a některé etnoúčesy. Ty ubírají vlasům vzduch, nedá se o ně správně pečovat, což má za následek zhoršení jejich kvality a nakonec i jejich úbytek," vysvětluje Štinglová.
Neubývají pouze mužům
Barva vlasů, kvalita a jejich množství jsou dané genetickou dispozicí.
Vlasy neubývají jen mužům, i ženám vlasy řídnou a najednou jich vyčešou třeba plný hřeben.
Jemné řidší a slabší vlasy více trpí opakovaným barvením, příliš častým fénováním a vystavováním prudkému slunci. Dobrým zacházením se však i méně kvalitní vlasy zlepší a dají se dobře upravit do slušivého účesu.
Počet vlasů sice nezvětšíme, ale správnou péčí a vyváženou stravou obohacenou vitamíny A, B, E, D a stopovými prvky, z nichž nejdůležitější jsou zinek a železo, je můžeme mít zdravější a hezčí. V případě hlubších a dlouhotrvajících problémů je však nutné navštívit dermatologa.
Vlasy vyžadují hlavně péči pravidelnou. Doporučuje se mýt si vlasy alespoň dvakrát týdně a ošetřovat je doma tak pečlivě jako u kadeřníka.
Po šamponové lázni naneseme kondicionér nebo balzám, poté tužidlo popřípadě sprej pro zvýšení objemu vlasů.
Účes tvarujeme vysoušením. Látky, které jsme použili při a po mytí, chrání vlas před horkým vzduchem.
Dvakrát do měsíce se doporučuje udělat zábal či vlasovou masku, která dodá vlasům vše potřebné pro jejich výživu.

JAK JE ŠETŘIT

* Při mytí vlasů postupujeme jemně, aby jejich úbytek byl co nejmenší. Šampon nedáváme přímo na hlavu, ale rozetřeme ho do dlaní a pak naneseme do vlasů.
* Balzám nebo kondicionér nanášíme od kořene vlasů ke konečkům. Vlasy se lépe rozčesávají, nevytrhávají se a jsou zároveň chráněny před vysoušením horkým vzduchem.
* Na závěr si dopřejeme příjemnou studenou lázeň, pokožka na hlavě se zpevní, vlasy se takzvaně uzavřou a dodá jim to větší lesk
* Vlasy vysušíme nejprve lehce ručníkem a pak je fénujeme od kůže na hlavě ke konečkům. Fén držíme co nejdále od vlasů, minimálně patnáct centimetrů.
* Každých šest až osm týdnů je potřeba vlasy zastřihnout, zbavit se roztřepených konečků, které již neodrážejí lesk.
* Nevystavujeme vlasy zbytečně slunečnímu záření. Existuje naštěstí velký výběr slušivých sportovních čepic nebo apartních klobouků, ve kterých budeme určitě sexy.

Účesy 2

29. listopadu 2006 v 15:37 | Májinka |  Vlasy

Podbarvena ofinka

Kdo to nosí?
Ještě než si nechala rockerka Kelly Osbourne přelít kštici depresivní černotou, experimentovala s barvičkama. Sleduj, jak jednoduché je stvořit si na ofině vzdušné vrstvení!
1
2
Klára Lhotová (16)
34
1) Špičkou hřebenu odděl ofinu stylem cik-cak a upevni zbylé vlasy sponkou. Snaž se, aby ofina, kterou obarvíš, lemovala obličej, a mysli na to, že ji překryješ ostatními vlasy!
2) Odtrhni z alobalové roličky proužek (asi 10 cm) a podlož jím vlasy. Nanes barvu (na tmavé vlasy nejprve odbarvovač) a vlasy důkladně štětečkem protři až ke kořínkům.
56
3) Finální barvu vyber podle svého gusta. Pro blondýnky doporučujeme čokoládově kaštanovou, brunetkám sluší ulítlá růžová, červená nebo fialová.
4) Alobal nakonec na třikrát přelož, zabal do něj ofku a počkej 20 minut. Můžeš kontrolovat, jestli barva chytá a případně dobu prodloužit. Alobal zrychlí proces barvení.
78
5) Umyj vlasy šamponem na barvené vlasy a nanes balzám udržující stálost barvy, aby ti po pár umytích nezmizela.
Co na to Klára?
"Je to úplně super! Mám pocit, že mi mnohem víc vynikne barva očí a celkově mě to dost zpestřilo. Dřív byl můj účes docela suchej, takže jsem ráda, že mám něco nového. Máma mě málem nepoznala a holky byly nadšené."

Účesy 1

29. listopadu 2006 v 15:34 | Májinka |  Vlasy

culík

SVŮDNĚ
jak na to:
*
Natoč vlasy do lehkých vln.
* Kořínky vlasů nad temenem trochu poškádli tupírovacím hřebínkem, ať se nadzvednou.
* Sčeš žíně k jedné straně a spoutej je gumičkou, kolem které omotej jeden pramínek, jímž nevzhlednou gumu zakryješ.
* Přestříkni frizúru leskem (minimálně ze vzdálenosti 20 cm, abys neměla na hlavě mastné fleky), který vlasy i decentně zafixuje.
1

Zleva:
*
sponky, DM Drogerie, sada 40 Kč
* hřeben, DM Drogerie, 60 Kč
* gumičky, RB Bižuterie, kus za 30 Kč

4

OSTŘE
jak na to:
*
Do suchých vlasů vetři uhlazující bezoplachový balzám.
* Horizontálně rozděl vlasy na tři části.
*
Každou sekci zaculíkuj gumičkou na zadní straně hlavy.
* Nejnižší culík začni splétat odzdola, vpleť prostřední culík a konec cůpku omotej kolem gumičky horního culíku.
*
Zbývající dva cůpky propleť dohromady a zafixuj gumičkou. Kdybys potřebovala, vezmi si na pomoc pinetky.
2

Zleva:
*
lesk na vlasy Headrush, Bed Head, TIGI, 625 Kč
* kartáč, drogerie Droxi, 80 Kč
* gumička, Accessorize, 300 Kč
5

KOUZELNĚ

jak na to:
*
Po celé hlavě vlasy trochu natupíruj hřebínkem s hustými zuby, po umytí můžeš vetřít do pramenů tužidlo, aby se nakonec účes nerozpadal.
* Nad temenem udělej pěšinku, tou rozděl vlasy napůl a od vršku hlavy začni půlky zlehka vtáčet dovnitř ke kořínkům, pokračuj až ke krku.
* Spoj dva smotané prameny dohromady a sepni gumičkou.
* Kolem gumky můžeš omotat pramínek. Finální účes nalakuj.
3

Zleva:
*
Lak Hold Tight, Lee Stafford, 240 Kč
* Pěnové tužidlo pro objem vlasů s ochranou proti fénování, Hot Volume, Studio Line, L'Oréal Paris, 115 Kč
* hustý hřeben ze setu Poker Straight Flat Iron Mates, Lee Stafford, 195 Kč
6

Vyčaruj si vlny!

Jak na to?
Mořská panna

Náčiní:
Ondulační kartáč AS 400, Braun, 1090 Kč.

Jak na to:
Do vlhkých vlasů vetři notnou dávku tužící pěny. Pak pramínek po pramínku obtáčej kolem kulmy. Každému hádku dej čas asi 10 vteřin na natočení a fixaci na kulmě. Nakonec trocha laku nebo lesku.
1
2

Romantická víla
Náčiní:
Klasická kulma AS 200, Braun, 790 Kč.

Jak na to:
Před kulmováním neopomeň ochranu vlasů - šplíchni na ně ochranný sprej, ať se co nejméně ničí na plechovém válci kulmy. Kulmu drž vždy vodorovně k hlavě a toč vlny směrem od hlavy do stran, ne dolů.
3
4

Sexy divoška
Náčiní:
Kulma Girl Glam s pěti nástavci, Philips, 999 Kč.

Jak na to:
Hranaté vlny vyrob žehličkou nebo speciálním nástavcem kulmy Girl Glam. Nástroj drž horizontálně, ať vlny tvoříš a tvaruješ do stran a ne dolů. Instrument měj kus od hlavy a každý pramen vlň 7 vteřin.
5
6
Co na to?
Zorientuj se v ondulačních prostředcích. Stačí už jen zručné ruce, utratit kapesné a vlnobití může vypuknout.
Nástroje
Klasická

Kulma AS 200, Braun, 790 Kč stvoří pozvolně vlnité vlasy. Nepřehřívá se.
7
Všemocná
S kulmou Girl Glam, Philips, 999 Kč vyrobíš cokoliv. Jen vybrat jeden z pěti nástavců a vlníš.
8
Fénovací
Teplovzdušný ondulační kartáč AS 400, Braun, 1090 Kč, vyfouká přirozené vlny.
9

Přípravky
Zleva: Kudrny tužící pěnu Twist Look, Taft, Schwarzkopf, 79 Kč, vetři do vlhkých žíní. Lakem na vlasy, Hold Tight, Lee Stafford, 240 Kč, nakonec zafixuj vlnitou hlavu. Ochranný sprej, Hot Curl, L'Oréal Paris, 115 Kč, nastříkej na vlasy před ondulací. Vlnění podporující šampon Shine Curl, L'Oréal Professio-nnel, 250 Kč. Lesk na vlasy je základ! Gloss Con-trol, L'Oréal Profe-ssionnel, 425 Kč.
10

12.bleskovka

28. listopadu 2006 v 17:19 | Májinka
Je tu 12. bleskovka..
1. Kdo to je
2. Čím se živí
3. Kdy se osoba narodila
4. Jestli je osoba vdaná
5. Jestli je zpěvačka - 2 její písně, jestli herečka - 2 její filmy..A prostě cokoliv je, tag její 2..
6. Líbí se ti můj blog?
7. Po kolikátý tu soutěžíš?
8. Jakou rubriku/rubriky (kromě bleskovek) máš na mým blogu nejradši
9. Jestli máš taky blog, jestli ju tag dej adresu
Držim palce ;o)

Výhra ve 3. bleskovce u Lucky!!

28. listopadu 2006 v 15:15 | Májinka

Rihanna od hlavy k patě

28. listopadu 2006 v 15:10 | Májinka
Princezna R´ n´ B´ prozrazuje vtipná i sex fakta o svém těle
UŠI
Dvě tetování se skrývají za jejími ušními lalůčky. Za pravým uchem si k 18. narozeninám nechala vytetovat symbol pro své znamení - ryby. Nejnvější je malý symbol přátelství, který jí přibyl koncem srpna v New Yorku. "Byla u mě na návštěvě moje nejlepšíkámoška z Barbadosu a chtěly jsme udělat něco ujetého. A tak jsme se obě nechaly tetovat."
BŘÍŠKO
Jak to, že je štíhlá jako proutek? Ne její talíř se nadostane nic kromě karibské kuchyně a italské pasty. Navíc při každé možné příležitosti dělá sedy-lehy.
ZADEČEK
Na otázky, kdy si uvědomila, jak její křivky působí na kluky, odpoví: "Najednou mi došlo, že mě kluci oslovují víc zezadu. Pomyslela jsem si: ,Hmm, zdá se, že na mém pozadí přece jen něco bude..."
CHODIDLA
Kérka č. : houslový klíč a nota. Rihanna: "To jsem si nechala vytetovat v austrálii. Aby mi na vždycky připomínl ten úžasný výlet!"

11. bleskovka......KONEC!!!

27. listopadu 2006 v 16:00 | Májinka
11. bleskovku vyhrála Lucka a tady má ocenění..

Klipy Rihanny

26. listopadu 2006 v 12:34 | Májinka
Pon De Replay
S.O.S
Unfaithful
We Ride

Klipy Kelly Clarkson

26. listopadu 2006 v 12:23 | Májinka
Since U Been Gone
Because of You
Behind These Hazle Eyes
Walk Away
Breakaway

Snoop Dogg nabízí hračky pro psy

26. listopadu 2006 v 12:02 | Májinka
New York - Americký rapper Snoop Dogg na vánoční trh uvede vlastní řadu hraček pro psy. Její součástí budou i oblečky pro čtyřnohé kamarády nejen ostrých rapperů. Tento obchodní nápad není nijak překvapivý - upomíná jednak na Snoopovo jméno a jednak mají "drsní chlapi" jako on psy rádi, a to především bojová plemena, zatímco jejich dámský doprovod upřednostňuje pejsánky velikosti krysy. Kolekce oblečení pro psy se ponese ve stylu "Dogfather", ve kterém se skrývá narážka na film Kmotr (Godfather). K němu má 35letý Snoop Dogg, vlastním jménem Cordozar Calvin Broadus, velice blízko. Několikrát se dostal do konfliktu se zákonem kvůli držení zbraní nebo rvačkám.
Například letos v dubnu se svojí partičkou ztropil povyk na londýnském letišti Heathrow poté, co je pracovníci letecké společnosti odmítli vpustit do prostoru vyhrazeného pro cestující první třídou. Hlavy jim vychladly až v policejní cele.

11. bleskovka

26. listopadu 2006 v 12:01 | Májinka
Je tu 11. bleskovka. Chci vědět:
1. O koho se jedná
2. Čím se živí
3. Kolik je osobě let
4. Jestli je herec - jeho 2 filmy, jestli je zpěvák - jeho písničky, jestli je cokoliv, prostě řekni jeho 2 něco..
5. Jestli už jsi někdy v mých bleskovkách soutěžila (popř kolikrát)
6. Kterou rubriku/rubriky máš máš na mým blogu nejradši
WARNING: Jestli budete mít všechno dbře až na jednu otázku, nedostaneš ani jeden diplom!! Prostě budeš mít smůlu!

10. bleskovka......KONEC!!!

25. listopadu 2006 v 23:35 | Májinka
Tady je slíbených hafo cen za 10. bleskovku..Vyhrála Míša (Durmmi :o) Doufám, že se ceny budou líbit ;o)

Moje blogy s Kashenkou :o)

25. listopadu 2006 v 20:30 | Májinka :o)
Tady vám dávám odkazy na blogy, který dělám se svojí nej kamí Kačenkou (Kashenkou). Tagže ten první je o všem, najdete tam různý celebrity atd..Jestli chcete pojďte na www.dveberusky.blog.cz . Další blog je anti blog skupiny Blog 27..Na nm teď moc neděláme, páč se skupina rozpadla, ale prej chce sama Tola bejt Blog 27, atg si počkáme a pag si j zas na bogu patřičně podáme ;o). Šupni na www.antiiiblog27.blog.cz . Další blog... www.plasticsgirls.blog.cz tam se určo jukněte! Mno a ten poslední blog je o naší třídě..Najdete ho na www.tridniblogisek.blog.cz .
Tady je ikonka blogu dveberusky

Matazowy blogy :o)

25. listopadu 2006 v 20:20 | Májinka
Tag předstawuju wám dwa supa blogy, který dělá jeden kluk, kterej si řiká Mataz a líbí se mu skupina Pussycat Dolls (jako mě =o) )
A tady je eště ikonka jednoho blogu Mataze x))

Výhra ve 2. bleskovce u Luciiiiiiiika

25. listopadu 2006 v 19:36 | Májinka :o)
O5 jsem vyhrála bleskovku u Luciiiiiiiinky :o) Diplomek je hefkej, díky moc Luci :o)

Výhra ve 28. bleskovce u Jitushky

25. listopadu 2006 v 13:52 | Májinka

10. bleskovka

25. listopadu 2006 v 13:48 | Májinka
Je tu 10. bleskovka!! A protože jsou to kulatiny, tag ten, kdo vyhraje, dostane více cen, než v normální bleskovce!!! Tag šup šup!!
Chi vědět, kdo to je, čím se živí, kolik je jí let, jestli se ti líbí můj design blogu (popř co bys tu změnila) a pag etě jestli často soutěžíš v bleskovkách..