Duben 2007

Přesměrováno

24. dubna 2007 v 10:16 | Májinka ♥
Tagže lidi, chtěla bych jen říct, že s tímhle blogem končim ..Ale přesměrovávám se na www.little-peggy.blog.cz ;) na něm si budu dáwat fagt jako záležet, tagže to bude good, prostě jen měním stránku, inag wše při starým...Mno to asi wíte, že tadyten blog už "žije" 10 měsíců!! Tagže to je skoro rok a neni diwu, že už mě tolik neba..Dyt třeba takowý Kashenka kolik blogů měnila po tag krátkým čase, že jooo!!! =DD Gže uwidíme se na new bločíku!!
BY LIDIŠKY =**

Změna..

10. dubna 2007 v 19:37 | Májinka =))
Mění se deisng, gže ted to bude wypadat wšemožně.. =))

10. řetězák

10. dubna 2007 v 10:13 | Májinka =))
1. Vejdeš do bytu a budeš mít celou postel zasypanou ponožkama, co si pomyslíš?
--> Mno budu čumět jako wyjewenec...A jesli budou čistý tag fpoho, ale jesli špinawý...
2. Seš na WC, dojde ti toaleťák, a nemáte další, co uděláš?
-->Mno já bych si toho wšimla, ještě než bych dosedla =D
3. Probudíš se najednou s vlasama ostříhanýma o 10 cm, co uděláš?
--> Mno asi nepřežiju..
4. Ujede ti bus a další jede až za tři hodiny, můžeš jít 3 hodiny temnym lesem a nebo čekat (ty tři hodiny) a jet pak 20 minut?
-->Já bych se šla projít bo tag...
5. Po kom chceš, aby si tenhle řetězák vyplnil, páč tě to zajímá, co napíše??

Kashenka
Beata

Yipe

9. dubna 2007 v 21:42 | Májinka =))
Celkem gooodowní blogec, kterey má holčina, která si řiká Yipe =)). Blog funguye teprw chwíli, gže tam toho yeště moc není, ale brzo určo yu ;). JUKEJTE;)

Kashenka a Makkie

9. dubna 2007 v 21:33 | Májinka =))
Tenhle blogís dělá moye neylepčejší kámoška Kačenečka se swou net kamí Makkie =)) Ye to čupr blogís, na kterým naydete zaýmawý wěčičky, fagt!!!!!!! Prostě se jukněte SEM!!!!!! =P

Daniiiska a Crazy-loll

9. dubna 2007 v 21:29 | Májinka =))
Tag tohle je toootal super bloček Daniiisky a Crazy-lolly =))... S obouma holkama si už dlouho píšu a jsou prostě supa, moje holčiny mno =**. Maj sámo super blog, kterej mě mooocino bawí.... Jukejte SEM!!!!! =P

9. řetězáák =P

8. dubna 2007 v 17:27 | Májinka =))
1) Jak se máš? Dobrý, páč zase můžu bejt na PC, jenže ne, že mi stáhli zaracha, ale proto, že jsem u babičky, kde mám sterjdowýho noťase ;) =))
klikej na celý článek =))

Výhra za 2. místo v soutěži u Colletky

7. dubna 2007 v 18:34 | Májinka =))
Další pěkňouškej diplomek s Jojo... Tentokrát od Colletky ;)
Mooocinečko díks =))

Výhra ve 12. bleskovce u Šárky =P

7. dubna 2007 v 18:20 | Májinka =))
Tenhle diplomek od Šárky je oprawdu boží, mooocinečko ti děkuju =))

Dennnnči blog

7. dubna 2007 v 17:42 | Májinka =))
Blog Dennnnči, kterej se mi moc líbí =)) Oprawdu pěknej blogec, kterej stojí za juknutí - tady!

Teletubbies tuli tuli už deset let + UKÁZKA!!

2. dubna 2007 v 17:05 | Májinka =))
Teletubbies
Praha - Před deseti lety, 30. dubna 1997, se na televizních obrazovkách poprvé objevila nemotorná čtveřice baculatých postaviček s anténkou na hlavě a televizním přijímačem v bříšku. Britská stanice BBC začala vysílat seriál pro nejmenší Teletubbies.

Od té doby dělali Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa a Po své tuli tuli ve 120 zemích a svým tvůrcům vydělali prodejem doprovodného zboží miliardu amerických dolarů.

Armani hledá svého nástupce

2. dubna 2007 v 16:54 | Májinka =))

Italský designér Giorgio Armani ohlásil svůj záměr prodat proslulou značku spolu se vším, co k ní patří: koncernem na výrobu exkluzivního oblečení, doplňků a také parfémů a kosmetiky. "Jsem připravený prodat značku tomu, kdo učiní nejvýhodnější nabídku", prohlásil Armani v rozhovoru pro německé noviny "Handelsblatt".

72letý vlastník jednoho z nejznámějších módních impérií světa nemá potomky, jež by mohly zavedený podnik zdědit a pokračovat v jeho práci. Proto je nucený hledat dědice jinde. Nedávno se spekulovalo o tom, že jeho nástupkyní na trůně se může stát neteř Roberta Armani, která pracuje pro strýčka jako designérka, tím spíš, že se spolu s ním ukázala publiku na závěr lednové módní přehlídky v Miláně. Ale nejpravděpodobnější variantou se stal prodej firmy. Mezi potenciální kupce experti řadí francouzskou kosmetickou firmu L´Oreal, která již vlastní licenci na výrobu parfémů Armani.

Luxusní značky míří do Prahy

2. dubna 2007 v 16:53 | Májinka =))

Do Prahy míří další světoznámý prodejce luxusního zboží Burberry, šperkařská firma Cartier a Armani Casa, linie nábytku a doplňků do domácnosti. Praha byla odjakživa atraktivním městem a za to vděčí své poloze v centru Evropy. V posledních letech tuto vlastnost objevuje více zahraničních firem a to hlavně z oblasti módy. Je to už hodně let, co byl v Pařížské ulici pouze jediný luxusní butik a to Hermes. Později se připojil Versace, Dior, Salvatorre Ferragamo, Louis Vuitton a další obchody, které prodávají značkové zboží.

Klasická anglická firma Burberry otevře v Praze svůj historicky první butik. Svoje zboží zatím prodávala jen na pražském letišti. Pro svůj obchod si vybral prostory v Pařížské ulici, kde dříve sídlil Louis Vuitton.

Burberry, který bude zabírat plochu 133 metrů, věří, že se jí investice na českém trhu určitě vyplatí. V nabídce sortimentu můžeme očekávat oblečení z řady Burberry Prorsum, London pret a porte, doplňky, ale i hodinky, brýle a parfémy. Hlavními zákazníky budou Rusové, Japonci a Češi. V letošním roce Burberry plánuje otevřít butiky ještě v Manchesteru a Seville.

Okouzlující nová kolekce DIOR pro podzim/zimu 2007 je na světě!

2. dubna 2007 v 16:51 | Májinka =))

Dior připravil kolekci pro období podzim/zima 2007. Najdete zde desítky fotografií originálních modelů, které jako vždy doslova berou dech. Kromě stále žhavé kombinace černá-bílá, nastoupí především světlé odstíny šedé a v kurzu zůstane fialová a veselé barvy nadcházejícího jara a léta, a to hlavně růžová a zelená. Hlavním motivem Diorovy podzimní kolekce jsou překrásné společenské šaty - těšme se tedy na příští plesovou sezonu!

Kolekce Dior na serveru Moda.cz
Kolekce Dior na serveru Moda.cz

Prozářete si svůj šatník barvami na sezónu jaro/léto 2007

2. dubna 2007 v 16:37 | Májinka =))

Zima ještě ani pořádně nezačala a my už se těšíme na jaro. Na sluníčko, rozkvetlé stromy, optimismus,… Abychom si mohli jaro užívat stylově, přinášíme vám trendovou barevnici na módní sezónu jaro/léto 2007. A je se opravdu nač těšit.

Jak už tomu bývá pravidlem třináct let, společnost Pantone, jejíž barevná škála se stala oficiálním dorozumívacím jazykem mezi módními návrháři a výrobci materiálů, i letos sledovala na newyorském týdnu módy, jaké barvy budou na jaře zaručeně in a kterým je radno se vyhnout, abyste si zachovala pověst módního guru.


New York Fashion Week se konal od 8.-15.9.06. Jako obvykle to svědčí o značném předstihu. Módní návrháři měli kolekci na sezónu jaro/léto 2007 vytvořenou už minulé léto.

Abychom nebyli zase až tak pozadu, pojďme si alespoň nyní prozradit trendové barvičky na jaro a léto. Módní návrháři opravdu rozkvétají, srší z nich optimismus. Používají překvapivou barevnost s inovativními skvrnami odstínů korálové, žluté a purpurové. Vytváří módní jarní kreace zaplavené mořem květin.

Je to už dávno, kdy barevná škála na jaro byla tak pestrobarevná. Domnívám se, že na výběr má opravdu každý.

V barevnici vládnou převážně teplé odstíny, v kterých vždy načerpáme optimismus a pohladí nás na duši, ale také i studené barvy s dominantou modré, která se zde objevuje ve dvou hlavních tónech. Studené barvy nás vždy zchladí za horkého slunečného dne.
V trendové jarní barevnici jsou zastoupeny převážně odstíny červené, žluté, hnědé, zelené a modré. Veliký prim opět už nevídaně několikátou sezónu hraje barva tajemna a mystiky a to fialová. Barvičky jsou převážně světlounké pastelové, ale syté zářivé barvy tu můžeme najít také. Když si odmyslím doplňkové barvy k těmto novým, jako je černá, či bílá, nejtmavší je fialová. Vystupuje pod názvem odstínu "vraneček". Naopak nejsvětlejší z jarních barviček je světloulince růžová s názvem " stříbrná pivoňka".

Barva nebe, tedy modrá je zastoupena ve dvou odstínech, ta o něco tmavší má jméno "vinný závoj", ta světlounká je "blankytně modrá". Od základní barvy žluté se odvíjí zářivá sytá žlutá s názvem "zářivě zelená" a ta druhá je s příměsí oranžové, je to teplá barva už jen podle názvu " zlatá meruňka". Zelená tu má pouze jedno zastoupení a to barvu čerstvě natrhaného "pelyňku". Na vizuální dojem je to barvička velice příjemná a bude slušet hlavně těm zrzkám.

Dalším zajímavým odstínem červené je "jahodová zmrzlina", ale pozor na ni, je až příliš sladká, a je tu i zástupce hnědé barvy "krémová káva", která perfektně doplňuje převážnou řadu výše jmenovaných barev. Nejklasičtější je odstín šedé barvy "opálově šedá". Ta kralovala na letošní zimu a bude vhodná určitě pro každou z nás, která si nepotrpí na barvičky a libuje s v tzv."barvách, nebarvách".

Spatřete mámivou krásu Diora pro letošní jaro

2. dubna 2007 v 16:26 | Májinka =))

Módní dům Christian Dior v Paříži představil svoji další kolekci Haute Couture, kolekci pro jaro a léto sezóny 2007. Kolekce vytvořená Johnem Gallianem je provokativní, monstrózní a nezapomenutelná. Pro někoho šokující, pro jiného úchvatná.

V rámci Paris Haute Couture Fashion Week představila svoji exkluzivní kolekci i značka Christian Dior. Nová kolekce je celá inspirována životem dívky Cio-Cio San, známé také jako Madam Butterfly. Kdo tento příběh nezná, dovolte mi pár slovy odbočit.

Cio-Cio San je hlavní hrdinkou opery Madam Butterfly od Giacoma Pucciniho. Celý příběh se odehrává v japonském Nagasaki v druhé polovině 19.století. Americký námořník Pinkerton si tuto mladou dívku vybere a pojme za svou choť. Ta se do něho zamiluje a je ochotna vzdát se své víry i tradic.

Pinkerton vše považuje za nevinný románek a v Americe se podruhé žení. Cio-Cio San je sama, rodina ji zavrhla a ona vychovává námořníkova syna. Po třech letech se muž pro svého potomka vrací a odváží ho do Ameriky. Zoufalá Cio-Cio San nakonec páchá rituální sebevraždu, tzv. harakiri. A právě v tomto smyslu je vytvořena celá kolekce. Na první pohled vyzařuje krásou, citlivostí a emotivností. Majestátní modely v asijském stylu, kimona, amulety a použitý make-up gejši vyzdvihuje autentičnost a prožitek z nové kolekce.

Klasický design japonských oděvů vyšší společnosti 19.století byl Diorem přetransformován v tzv. New Look, zachovány však zůstaly typické kabáty, obrovské prošívané a plisované sukně a šaty.Na modelech jsou patrné orientální motivy a kromě východoasijských ornamentů připomínají origami také geometrické tvary nebo výrazné květiny či ptáky.
Velmi charakteristické jsou použité barvy. Ty se objevují v extrémně výrazných odstínech, jako je třeba žhavá růžová, imperiální fialová, odstíny burgundské, korálová nebo třeba eau-de-Nil, tedy nilská zeleň.

Modely jsou výrazné svými oversize velikostmi. Zvýrazněny o extra-ordinérní límce, maxi mašle, královské vlečky a typické asijské vějíře nepopiratelně demonstrují Gallianův talent, osobní vývoj a pro Christiana Diora stabilní krok vpřed.

John Galliano skutečně znovu objevil kouzlo v posledních letech trochu opomíjené orientální kultury a vkusně ji zkombinoval s moderními prvky. Asijské lolitky tedy občas ukázaly více, než by se v 19.století slušelo, čemuž pomohly rafinované rozparky a nenápadné výstřihy.

Pokud tedy shrnu celou tuto kolekci, nemohu než smeknout před obrovským kusem práce, kterou John Galliano odvedl. A právě takovéto kolekce jsou důvodem, proč se výrobky značky Christian Dior drží na absolutní špičce poptávaných módních a luxusních modelů a doplňků na celosvětovém trhu.
Co na to řikáte?? Podle mě je DIOR absolutně bezkonkurenčí značka a wždycky přichází s nějakejma goooood nápadama =))
PS: Jistě jste si wšimli, že barwy pro letošní jaro budou jednoznačně ty pastelowýý!! =))

Pro Kepinku =***

2. dubna 2007 v 15:59 | Májinka =))
Tag dneska má moje Kepinka narozky a je jí už 16...Ach jo, se má... Jasný, že jsem jí udělala wirtuální přáníčko, tag doufám, že se bude aspoň trošku líbit =))
Líbí, Kepi? =)